Neden Biz?

Kolektif Yatırım Bilişim Hizmetleri A.Ş’nin bir markası olarak 2016 yılında promosyon ve kişisel tasarım ürünleri ile ticari faaliyetine başlayan Baukis.net, online satış mağazası olarak 2019’da faaliyete başlamıştır. Temel hedefimiz, BAUKİS ismini Türkiye’de güvenilir bir marka haline getirmek, uygun ve cazip fiyatlarla hizmet vermektir. Bu doğrultuda doğru ürün tedarik etmek/üretmek ile ilgili araştırma ekibimiz sürekli gerek Türkiye pazarında herekse uluslararası pazarda ar-ge çalışmaları yapmaktadır.

Kargo ve Teslimat

Baukis.net online satış mağazamızdan yapacağınız alışverişleriniz için,  kalite ve güven açısından dünyanın önde gelen kargo firması UPS kargo ile anlaşma sağladık. Amacımız satın almış olduğunuz ürünü, güvenli ve zamanında sizlere ulaştırmaktır. Biliyoruz ki, internet alışverişlerinin en büyük sıkıntısı kargo hizmetinin yeterince sağlıklı işlememesi. Bu anlaşma ile sıkıntısız bir korgo süreci hedeflemekteyiz.
Siparişlerşiz gün içerisinde 13:00 ile 16:00 arasında kargoya verilmektedir. Kargoya Teslim Süreci stoklu ürünlerde aynı gün (14.00’de kadar gelen siparişlerde), diğer ürünlerde max 3 iş günüdür.

Güvenilirlik

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128/256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Bizi Tanıyın!

Kolektif Yatırım Bilişim Hizmetleri, KolektifWeb markası ile, alanında uzman, deneyimli kadrosu ile Şubat 2016’da kurulmuştur. Müşterilerinin kurumsal tanıtım ihtiyaçlarını gidermek, hızla gelişen ve büyüyen internet pazarında daha fazla yer edinmesini sağlamak, müşterilerinin dijital tanıtım ihtiyaçlarını gidermek amacı ile kurulan bir dijital ajanstır..

Hedefimiz

Temel hedefimiz, BAUKİS ismini Türkiye’de güvenilir bir marka haline getirmek, uygun ve cazip fiyatlarla hizmet vermektir. Bu doğrultuda doğru ürün tedarik etmek/üretmek ile ilgili araştırma ekibimiz sürekli gerek Türkiye pazarında gerekse uluslararası pazarda ar-ge çalışmaları yapmaktadır

Kargom Ne Zaman Gelir ?

Kargonuz gün içerisinde 14.00 ile 16.00 arasında UPS kargoya verilmektedir.

3D Security İle Ödeme

Siparişinizi oluşturup ödeme kısmında kredi kartı ve banka kartı ile ödeme sağlarken 3D Security ile Güvenli ödeme sağlayabilirsiniz.

Taksit İmkanı Var mı ?

Ödeme işlemlerini gerçekleştirirken taksit seçeneğinizi size uygun taksit imkanını seçerek taksitli ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Destek

Hafta İçi : 09.00 – 18:00

Hafta Sonu : Kapalı

İletişim Bilgileri